Adopce úlu

Chcete vlastní úl? Nabízím  6 úlů  k adopci pro rok 2017.  Žádosti  přijímáme  do  konce března.

Jak to funguje?

Adopci úlu nabízíme vždy na  1 sezonu. Vyberete si  úl, společně jej označíme vaším jménem. Máte možnost  , samozřejmě, pokud budete chtít (není to  povinnost) ,   3x za sezonu ( od dubna do poloviny  srpna) navštívit svůj úl, prohlédnout si  své včely,  případně se  zúčastnit  vytáčení medu z vašeho úlu nebo se mnou pracovat cca 1 hodinu  na včelnici. Včelařský oděv a rukavice  vám zapůjčím. Na návštěvu svého úlu můžete   pokaždé zdarma  s sebou vzít až 3 další osoby- všem zapůjčíme  oděv a rukavice.

Termín návštěvy je vždy po dohodě,  je  dobré  ohlásit  svůj zámět přijít alespoň  3 dny předem. Vždy se snažím vyjít vstříc, někdy může  zhatit návštěvu počasí-  při vytrvalém dešti nebo  před a při  bouřce do včel nechodíme,  domluvíme si náhradní termín.

U svého úlu se můžete fotit, natáčet si video se  svými včelami, dýchat  úlový vzduch,  můžete si  vzít i včelku k aplikaci včelího jedu. Budete-li mít zájem,  dáme do  úlu  mřížku na sběr propolisu,  propolis  si  můžete  také odnést. Můžeme  dát  po  vytočení květového medu 1  prázdný polorámek  a  zkusit, zda  vám včely  vystaví a medem  zanesou  panenské plásty. Zadaří-li se,  plásty  vyřežeme a odnesete si je.

Na počátku adventu Vám jako poděkování  zašlu nebo osobně předám 4 svíčky ze včelího  vosku   stáčené z mezistěn a malý včelařský  dárek jako překvapení.

Veškerou další  celoroční péči o včely a úl provádím  za Vás.

Co dostanu?

Zaručuji vám

20 kg medu v  různé skladbě-  květový, smíšený, medovicový- prostě co bude. Můžete si  přinést vlastní nádoby nebo  nalahvuji do standartních  sklenic s obsahem 1 kg medu.

propolis z propolisové mřížky z vašeho  úlu

panenský plástečkový med z 1  polorámku z vašeho úlu

4 svíčky ze včelího vosku na adventní čas +  malý  dárek jako překvapení

 

 

Kolik za adopci úlu  zaplatím?

Zaplatíte 4500 Kč na  1 rok. Platí se do 14 dnů od  uzavření smlouvy převodem na účet. Žádosti o adopci  došlé později než 31.3. přesuneme na  další rok.

Jaká jsou rizika?

Pokud by včely ve Vašem úlu  vyhynuly nebo se vyrojily, případně neměly žádný med,  zaručuji, že dostanete  svých 20 kg medu, který  vytočím z jiného  úlu.

Jak  objednám?

Napište e-mail  na  info@mednenijed.cz nebo mi zavolejte na tel. 602113441, pošlu Vám  smlouvu poštou či  e-mailem.

 

Komentáře jsou uzavřeny.

  • Med není jed- všechny barvy medu

    objevte se mnou všechny chutě a barvy medu a medoviny . Podobně jako moje včely se snažím sbírat potřebné přísady (ovoce, plody, byliny) jen v okruhu 5 km, tak říkajíc kolem komína, nebo kolem včelnice, chcete-li. A je toho dost!
  • Poslední aktualizace webu

    19.02.2018